Sprzedaż

Produkujemy mieszanki do lodów włoskich, mieszanki do lodów świderków, mieszanki do shake, mieszanki do granity, proszki do gofrów, sosy do gofrów, polewy do lodów, kremy do smarowania, posypki do lodów i gofrów a także wyśmienite syropy do granity w kilkunastu smakach i kolorach o intensywnym kolorze jak i zapachu i wiele innych komponentów.

W ofercie posiadamy opakowania do granity, kielichy do granity, kubki plastikowe do granity, kubki papierowe do granity, słomki do shake, słomkołyżeczki, słomki papierowe, rożki do gofrów, opakowania biodegradowalne, opakowania ekologiczne, kubki do lodów tajskich, miseczki do lodów. Posiadamy również materiały reklamowe, ułatwiające sprzedaż danego produktu jak i akcesoria potrzebne w każdej lodziarni.

Jesteśmy dystrybutorem firmowych granitorów, maszyn do lodów, gofrownic i innego sprzętu gastronomicznego. W ofercie mamy granitory GBG (Carpigiani Horeca), granitory HOSK, granitory COFRIMELL, maszyny do lodów ICETRO, gofrownice SMH, czekoladziarki GBG, dystrybutory do napojów GBG, dystrybutory do napojów HOSK, dystrybutory do napojów COFRIMELL i wiele innych renomowanych na świecie producentów

Posiadamy dużą wiedzę na temat prowadzenia biznesu lodowego, którą z wielką chęcią przekażemy naszym klientom.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych.