O Firmie

Firma P.P.H.U. ICEKALINKA Robert Kalinka istnieje na rynku od 2009 roku. Od tego czasu prężnie się rozwija. Z roku na rok poszerza swój asortyment, zbiera doświadczenie i stara się ciągle zmieniać na lepsze.

Nieustannie od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom produkty, które są produkowane z najwyższej jakości materiałów, z zastosowaniem najlepszych rozwiązań technologicznych. Obecnie nasza firma jest liderem na rynku polskim i zagranicznym w zakresie dostarczania urządzeń i komponentów do produkcji lodów, gofrów, granity, mrożonych jogurtów, sorbetów i wielu innych produktów.

Kreatywność pomaga nam stwarzać produkty wyróżniające się na całym rynku. Nowoczesny design, indywidualne formy i kształty opakowań, przykuwają uwagę wielu klientów. Nasze produkty posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty na terenie Polski i  Europy, a także są wykonane z ogromną starannością i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły.

Posiadamy duże doświadczenie w branży gastronomicznej. Oferujemy nowe i używane granitory i maszyny do lodów. Proponujemy państwu tylko sprawdzony sprzęt renomowanych firm:

  • GBG
  • SENCOTEL
  • CARPIGIANI
  • COFRIMELL
  • ICETRO
  • HOSK

Na sprzedawany sprzęt udzielamy 12 miesięcy gwarancji, z możliwością przedłużenia na 36 miesięcy. W przypadku awarii na czas naprawy dajemy sprzęt zastępczy. Posiadamy własny serwis, dobrze wyposażony warsztat, doświadczonych serwisantów i dostęp do wszystkich części zamiennych. Nasza firma ceni sobie zadowolenie oraz profesjonalną obsługę klientów.

Nasze produkty są rozpoznawalne i docenianie przez klientów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Duża różnorodność produktów i przystępna cena, jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Obecnie dostarczamy produkty do ponad 20 000 klientów na całym świecie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych. Poprzez szeroko rozbudowaną sieć dystrybucji jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego naszego klienta. Oprócz szeroko rozwiniętej logistyki na terenie kraju, mamy swoich partnerów biznesowych na Ukrainie i Białorusi.

CO NAS WYRÓŻNIA?

SZYBKA DOSTAWA DO 24H

ZAKUPY POWYŻEJ 2000ZŁ – WYSYŁKA GRATIS

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

WZOROWY KONTAKT

WSPARCIE ONLINE 24/7
0
+
LAT DOŚWIADCZENIA
0
+
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
+
ZREALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ
0
+
PRODUKTÓW W OFERCIE
0
/7
DOSTĘPNE WSPARCIE