Serwis

Serwis granitorów i maszyn do lodów

Zajmujemy się naprawą, serwisem oraz konserwacją granitorów, maszyn do lodów, schładzaczy, dyspenserów do napojów, a także innych urządzeń gastronomicznych i chłodniczych. W przypadku chęci skorzystania z naszych usług oferujemy kompleksowy zakres usług, w tym odbiór maszyny od klienta.

Posiadamy własny serwis, dobrze wyposażony warsztat, doświadczonych serwisantów i dostęp do wszystkich części zamiennych. Wieloletnie doświadczenie oraz wszelkiego rodzaju certyfikaty nabyte przez wykwalifikowanych serwisantów gwarantują państwu fachowość, rzetelność i profesjonalizm wykonywanych przez nas usług.

Serwisujemy maszyny firmy: Ugolini, Bras, GBG, Sencotel, Carpigiani, SPM, Cofrimell, HOSK, CAB a także wiele innych znanych marek.

Usługi świadczone przez naszą firmę obejmują wszelkiego rodzaju naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, okresowe przeglądy i konserwacje, a także:

  • regenerowanie silników, przekładni, motoreduktorów
  • wymiana kół zębatych, uszczelek, łożysk, świdrów
  • uzupełnienie czynnika chłodzącego, wymiana sprężarki
  • czyszczenie chłodnicy, skraplacza
  • naprawy mechaniczne, elektryczne

Nasza firma stosuje nowoczesne metody napraw i serwisowania urządzeń. Jesteśmy w stanie naprawić niemal każdą maszynę. W przypadku braku części, posiadamy kontakty do wszystkich producentów na świecie, w związku z tym możemy sprawdzić wszystkie potrzebne części w bardzo krótkim czasie.

Oprócz tego oferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji. Jeśli masz problem z maszyną, dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc go rozwiązać.

Adres firmy:

P.P.H.U. ICEKALINKA Robert Kalinka
ul.Powiśle 25
27-600 Sandomierz

Serwis:

+48 609 000 139